خانه نمایش پروانه جشنواره جشنواره سینمایی

خانه: نمایش پروانه جشنواره جشنواره سینمایی جشنواره جهانی حسین نمازی فیلم آپاندیس

گت بلاگز ورزشی فردا ساعت 20 و 30 دقیقه جپاروف بازیکن استقلال می شود/ نورافکن را به تیم ملی جوانان نمی دهیم ، منصوریان

سرمربی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: جپاروف تا ساعت 20 و 30 دقیقه فردا با سپاهان قرارداد دارد و بعد از آن به تیم ما می آید.

فردا ساعت 20 و 30 دقیقه جپاروف بازیکن استقلال می شود/ نورافکن را به تیم ملی جوانان نمی دهیم ، منصوریان

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزشی کلوب خبرنگاران؛ علیرضا منصوریان در نشست خبری قبل از بازی استقلال با سپاهان اظهار داشت: فردا بازی آینده ساز و مهمی داریم. سپاهان می خواهد سهمیه آسیایی بگیرد و ما هم می خواهیم رتبه دوم جدول را حفظ کنیم.

عبارات مهم : سرمربی
منصوریان همچنین اضافه کرد: فردا بازی مهم و آینده سازی داریم.چون حریفان در جدول تلاش می کند چهارمی را حفظ کند و ما هم مبارزه می کنیم دومی را حفظ کنیم و از این اتفاق و شرایط خوب دفاع کنیم ضمن اینکه سپاهان یک حریف قابل احترام و مستحکم هست.

وی گفت: بعد از بازی با پدیده تمام وقت خود را گذاشتیم تا آشنایی خوبی از سپاهان که یک تیم سخت کوش و منضبط است به دست آوریم و امیدوارم فردا روز خوبی داشته باشیم. ضمن اینکه از هواداران می خواهیم ما را تنها نگذارند که یکی از رکن های مهم ما در آسیا و لیگ همین یار دوازدهم است که امیدوارم فردا با حمایت آنها سه امتیاز را کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه دوست دارد در مرحله بعدی با العین امارات بازی کند یا الاهلی عربستان گفت: ما ابتدا به ساکن باید برابر التعاون عربستان صعودمان را قطعی کنیم. درست است که بازی رفت را 3 بر صفر برده ایم ولی فوتبال لبه های تیزی دارد و اگر تمرکزمان را از دست بدهیم ممکن است شرایط ایده ال و خیلی چیزها را از دست دهیم. اول به دنبال قطعی شدن صعودمان هستیم العین امارات و الاهلی عربستان هر دو در یک قواره هستند. بازی با العین این تفاوت را دارد که شانس یک بازی خانگی خوب را خواهیم داشت . نمی دانم فدراسیون فوتبال در مورد کشور عمان تصمیمی گرفته یا نه ولی هنوز ابراز علاقه از سوی فدراسیون ندیده ام که عمان کشور سوم و میزبان نباشد. گزینش عمان تفکری آماتوری بود مثل اینکه ژاپن بخواهد در کشور ثالث یعنی عراق یا امارات با کشور عزیزمان ایران بازی کند. قطعا در آن شرایط 50 هزار نفر جهت حمایت از تیم ما به ورزشگاه می آیند.

وی افزود: گزینش عمان تفکر حرفه ای نبود. ما باید در آسیای میانه و اوج میزبانی خود را از تیم های عربستانی گزینش می کردیم و فضا را جهت تیم های عربستانی می بستیم. در بازی با پرسپولیس هم این دلهره وجود داشت و دیدید که چقدر تماشاگر به ورزشگاه آمد. مرز عربستان با عمان نزدیک هست. اکنون تیم های ایرانی نمی دانند چه سرنوشتی در انتظارشان است و اگر سقوط کنند چه شرایطی برایشان پیش می آید. باید دید در شهریور و مرداد چه چیز در انتظارمان است در حالی که بازی در کشورهای آسیای میانه جهت بازیکنان آنها سخت هست.

سرمربی استقلال در مورد اینکه آیا استقلال با مک درموت بدنساز سابق تیم ملی وارد مذاکره شده است یا خیر، گفت: صحبت های اولیه شده است و باید ببینیم به چه نتیجه ای می سیم. اگر به مسیری برسیم که با هم همراه شویم خوشحال می شویم چون من به کار او اعتماد دارم. استارت اولیه متد بدنسازی ما با او بود و این مربی کمک زیادی به ما کرده است و من نمی توانم منکر کمک های او در تمام سال های مربیگری ام باشم. اگر به یک نقطه یکسان برسیم خوشحال می شوم که او بدنساز و دستیارم شود.

منصوریان در مورد اینکه نورافکن به تیم ملی جوانان می رود یا استقلال را در آسیا همراهی می کند، گفت: الان دو تیم ملی داریم و استقلال هم زیر پرچم کشور عزیزمان ایران باید جهت 30 میلیون افتخارآفرینی کند. از سوی دیگر تیم ملی هم در جام جهانی بازی دارد و اگر نگاه مان به رشد نورافکن باشد استقلال هم در آسیا بازی می کند و او به پیشرفت می رسد. اگر منافع ملی باشد هر دو تیم منافع ملی دارند و الان او در اختیار استقلال است و با ما ادامه می دهد.

وی در مورد اینکه آیا بازیکنان استقلال جهت تمدید قرارداد این شرط را گذاشتند که اول تسویه حساب شود، گفت: خیر چون مسیری که افتخاری جلو برده این گارانتی وجود دارد که تسویه حساب می شود. هر چند کسی که می خواهد تمدید کند باید با او تسویه حساب شود.بازیکنان ما به این اطمینان رسیده اند که بعد از سال ها قبل از آخر فصل به طلب خود رسیده ضمن اینکه تمام مجموعه ما که قرارداد زیر 150 میلیون دارند طلب ارزش پرداخت شده است و من بابت این عنوان به مدیرعامل عزیزمان که از مشکل ها و فشارهای اولیه عبور کرد، تبریک می گویم. بازیکنان ما شرط نگذاشتند ولی باید به اطمینان خاطر هم برسند ضمن اینکه نشانه ما اول حفظ بازیکنان جهت فصل تازه هست.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه اوضاع امید ابراهیمی به کجا رسید، گفت: دو بازیکن ما شرایط بازی دارند ولی باید از آنها حفاظت کرد. امید فرمانده خط هافبک ماست و باید مراقب او باشیم.امشب در این خصوص جلسه ای داریم ضمن اینکه یک مقدار مجید حسینی عضله اش گرفته و باید مراقب این بازیکن هم باشیم. هر چند که به مجموعه پزشکی استقلاا هم اعتقاد دارم و باید تصمیمی بگیریم که آینده این دو بازیکن را خدشه دار نکند.

وی راجع به اوضاع جباروف گفت: فردا فقط روی سپاهان تمرکز می کنیم و جهت چندمین بار می گویم جباروف فردا ساعت 8 و نیم بازیکن استقلال است.
منصوریان در مورد درگذشت پدر بهنام ابوالقاسم پور بیان کرد: این مصیبت را به ابوالقاسم پور تسلیت می گویم وی دوست خوب من هست. هرچند ابوالقاسم پور در پرسپولیس و من در استقلال بازی می کردیم ولی دوستان خوبی هستیم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به حامی مالی این تیم گفت: یک سامانه از ما، پرسپولیس یا تراکتورسازی حمایت می کند. پرسپولیس و استقلال مایه نشاط فوتبال هستند. تراکتورسازی از حمایت 28 میلیون آذری برخوردار هست. ولی اولویت ما و پرسپولیس هستیم. هواداران از حامی مالی استفاده کنند تا ما بتوانیم بازیکنان مورد نیاز را جذب کنیم. اگر حمایت این سامانه نبود به نیمه راه هم نمی رسیدیم. اگر در آسیا ادمه حیات بدهیم، با صلابت کار می کنیم.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سرمربی | سپاهان | بازیکن | فوتبال | استقلال | بازیکنان | منصوریان | پرسپولیس | سرمربی تیم | علیرضا منصوریان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog