خانه نمایش پروانه جشنواره جشنواره سینمایی

خانه: نمایش پروانه جشنواره جشنواره سینمایی جشنواره جهانی حسین نمازی فیلم آپاندیس

گت بلاگز فضای مجازی بیش از 5% نیروی کار فیس‌بوک با واقعیت مجازی و واقعیت افزوده سر و کار دارد

دو بخش از اطلاعاتی که از منابع فیس‌بوک به دست ما رسیده هست، باعث به وجود آمدن یک بینش تازه نسبت به تقسیم کار در این غول رسانه‌های اجتماعی شده است هست.

بیش از 5% نیروی کار فیس‌بوک با واقعیت مجازی و واقعیت افزوده سر و کار دارد

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوریگروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛فناوری واقعیت مجازی که اصطلاحاً با عنوان”VR” آشنا شده است هست، محیطی را جهت کاربر شبیه سازی می کند که در دنیای واقعیت وجود ندارد. در واقع کاربر با کمک یک هدست یا یک سخت افزار می تواند خود را در محیطی ببیند که در واقعیت وجود ندارد، لیکن کاملاً حس واقعی را به او القاء می کند.

عبارات مهم : فناوری
فناوری واقعیت افزوده با واقعیت مجازی تفاوت بسیار و البته تکنولوژی پیچیده تری هم دارد. فناوری واقعیت افزوده به کاربر این امکان را می دهد تا در دنیای واقعی، دنیای مجازی را تجربه کند. بدهید صورت که محتوای شبیه سازی شده است به دنیای واقعی فرد افزوده می شود.

شرکت شبکۀ اجتماعی فیس بوک به تازگی گزارش سه ماهه اخیر خود را انتشار داده است و در این گزارش، تصویری از نحوه رشد شرکت مورد بحث و میزان گستردگی و بزرگی آن ارائه نمود. همچنین اعلام کرد که نسبت به سال گذشته، در چه زمینه هایی و تا چه حد رشد داشته است.
فیس بوک به هیچ وجه در مورد سایز و اندازه تیم های شخصی اظهارنظر نکرده است.

گزارش ها حاکی از آن است که بالغ بر هزار کارمند در تیم واقعیت مجازی کار می کنند و این بدان معناست که بیش از 5.3 درصد از نیروی کار شبکۀ اجتماعی فیس بوک روی فناوری واقعیت ترکیبی کار می کنند.
بدین ترتیب می توان گفت که تعداد قابل توجهی از بازدیدکنندگان شبکۀ اجتماعی فیس بوک در زمینه این فناوری کار می کنند.

از دید کارشناسان، شرکت مزبور می کوشد تا بتواند عملکرد خوبی در این زمینه از خود ارائه دهد و یکی از بازیگران مهم واقعیت مجازی و افزوده محسوب شود.

بر اساس آمار فیس بوک، حدود 800 میلیون نفر از بازدیدکنندگان این شبکه اجتماعی هر ماه از بازی های موجود در آن استفاده می کنند. لذا توسعه دهندگان و برنامه نویسان به طراحی بازی های تازه و مبتنی بر واقعیت مجازی جهت استفاده در شبکۀ اجتماعی فیس بوک علاقه مند شده است اند و مشتاق هستند که هر روز خدمات بهتری در زمینه های مذکور در اختیار آنها قرار بگیرد.

منبع: ایتنا

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: فناوری | فناوری | دنیای مجازی | شبکه اجتماعی | واقعیت مجازی | واقعیت افزوده | فیس بوک | واقعیت مجازی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog