خانه نمایش پروانه جشنواره جشنواره سینمایی

خانه: نمایش پروانه جشنواره جشنواره سینمایی جشنواره جهانی حسین نمازی فیلم آپاندیس

گت بلاگز فرهنگی هنری از جان گرفتن عروسک‌ها تا فرصتی جهت ستاره شدن!

«کودک شو» با دو بخش تازه «نمایش عروسکی» و «ستاره شو» در روزهای آتی به روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.

از جان گرفتن عروسک‌ها تا فرصتی جهت ستاره شدن!

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان به نقل از مشاور رسانه ای پروژه؛ برنامه کودک شو که پخش خود را از ابتدای فروردین ماه از شبکه نسیم شروع کرده هست، در روزهای آتی با بخش های جدیدی روی آنتن این شبکه می رود.
از آن جایی که این برنامه با نشانه تعامل بین خانواده ها و فرزندانشان شکل گرفته هست، به همین جهت بخشی طراحی شده، تا زمینه این ارتباط بیش از پیش فراهم شود. در این بخش هر خانواده با عروسک هایی که در اختیارشان قرار می گیرد، نمایشی را جهت فرزند خود و دیگر حاضران اجرا می کنند. اجرایی که با قصه گویی، صداپیشگی و اغلب هنرهای مورد نیاز جهت یک نمایش عروسکی همراه هست؛ بعد از آن هم خانواده برنده به وسیله تماشاچیان حاضر گزینش می گردد.

عبارات مهم : ارسال
در اين بخش قصه ها و داستان های گوناگونی به وسیله اتاق فكر برنامه در نظر گرفته شده است هست، كه با تبادل نظر با خانواده ها به آن شكل داده می شود و هر گروه متناسب با نوع اجرايی كه ارائه می دهد، مورد قضاوت قرار می گيرد.

لازم به ذکر است که علاوه بر این بخش، آیتم دیگری با عنوان «ستاره شو» جهت خانواده هایی که در برنامه حضور ندارند، تدارک دیده شده است هست. در این بخش هر خانواده می تواند با ارسال فیلم های یک دقیقه ای از فرزندشان و ارسال آن در کودک شو حضور یابند.
فیلم های ارسالی در این بخش بعد از داوری به وسیله کارشناسان «کودک شو»، جهت شرکت در مسابقه، گزینش شده است و در برنامه نمایش داده می شوند.
گفتنی هست؛ برنامه «كودك شو» هر هفته در روزهاي زوج، در ساعت 21 به روي آنتن شبكه نسيم می رود. پخش اين برنامه در قالب یک فصل 90 قسمت، با اجراي پژمان بازغی ادامه دارد و قرار است به زودی علاوه بر بخش های مذكور، صورت هايی از حوزه های گوناگون نيز به آن اضافه شوند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ارسال | ستاره | نمایش | برنامه | خانواده | برنامه کودک شو | شبکه نسیم | پژمان بازغی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog