خانه نمایش پروانه جشنواره جشنواره سینمایی

خانه: نمایش پروانه جشنواره جشنواره سینمایی جشنواره جهانی حسین نمازی فیلم آپاندیس

گت بلاگز انتخابات کشورمان فاقد برنامه و روش نیست بلکه مسئله جدی عزم اجرا است

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: کشورمان فاقد سیاست کلان، برنامه و روش نیست بلکه مسئله جدی عزم اجرا هست.

کشورمان فاقد برنامه و روش نیست بلکه مسئله جدی عزم اجرا است

به گزارش خبرنگار انتخابات گروه تحریریه سایت جوان؛ مصطفی میرسلیم نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع دانشجویان دانشگاه علم و صنعت اظهار داشت: در طول فعالیت خود در دانشگاه گرفتار شدن و کتک خوردن دانشجویان را دیده ام و شاهد پرسشها دیگر آنها از نزدیک بوده ام.
وی ادامه داد: افسوس که وقت های بسیاری جهت ارتقای اشتغال و رسیدن به خودکفایی در دوران گذشته بود و نباید جهت رسیدن به پیشرفت چشم به خارج از کشور دوخت.

عبارات مهم : دانشگاه

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری متذکر شد: آیا باید واگن های مترو از چین خریداری شود در حالی که واگن سازی ما در آ ستانه ورشکستگی واقع شده است است همچنین نباید با وارد کردن تولیدات خارجی کارگران کشورهای دیگر از جمله چین را خوشحال کرد.
میرسلیم بیان داشت: خدمتی که در شهرها انجام می شود باید بر مبنای ترابری عمومی باشد. مقصر منازعات ایجاد شده است در شهرها مردم نیستند بلکه مسئولان سیاست گذار در این زمینه دخیل شمرده می شوند.
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: مذاکره کنندگان در جریان مذاکره با مشکلاتی مواجه شدند و به نوعی کم آوردند، در این شرایط جهت استفاده از اقتدار نیازمند اعتبار بودند لذا دستور شلیک موشک را صادر کردند.
وی تصریح کرد: از سال 83 اسناد مهمی در حوزه فرهنگ تدوین شد که مراحل تصویب را طی کرده و آماده اجرا است که از جمله آنها مربوط به حوزه آموزش و پرورش است ولی تا دو هفته گذشته که مردها در برابر سند 2030 تعظیم کردند قوت خود را از دست داد.
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: سندی که خود می توانستیم آن را اجرا کنیم و با فرهنگ و دین و مذهب ما مطابقت داشت با امضای سند 2030 راکد شد.
میرسلیم اظهار داشت: کشورمان فاقد سیاست کلان، برنامه و روش نیست بلکه مسئله جدی عزم اجرا است.
وی با اشاره به پرسشها مالی دانشجویان در دانشگاه ها اضافه کرد: حزب موتلفه حزب حاکم نیست و در دولت نیز جایگاهی ندارد مدیر جمهور محبوب شما سال های سال دبیر شورای عالی امنیت ملی بود و این مسئله همچنین باید از سوی وزیر علوم مورد پیگیری قرار گیرد
و باید گفت که دولت طرح دانشگاه پولی را به انجام رسانده است.
در حال تکمیل…

واژه های کلیدی: دانشگاه | انتخابات | دانشجویان | انتخابات ریاست جمهوری | میرسلیم | انتخابات ریاست جمهوری | واگن‌های مترو |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog