خانه نمایش پروانه جشنواره جشنواره سینمایی

خانه: نمایش پروانه جشنواره جشنواره سینمایی جشنواره جهانی حسین نمازی فیلم آپاندیس

گت بلاگز اقتصادی به دنبال متشنج کردن بازار ماشین نیستیم ، سایه شورای مسابقه باید از سر خودروسازان برداشته شود

دبیر انجمن خودروسازان کشور عزیزمان ایران گفت:درصدد زیاد کردن قیمت ها نیستیم و تمام مدارک مورد نیاز را در اختیار شورای مسابقه قرار اده ایم تا آنها در این راب

به دنبال متشنج کردن بازار ماشین نیستیم ، سایه شورای مسابقه باید از سر خودروسازان برداشته شود

احمد نعمت بخش دبیر انجمن خودروسازان کشور عزیزمان ایران در گفتگو با صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان،گفت:در گذشته نیز بعضی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی مدعی بودند که قیمت خودرو،40 درصد گران است ولی نتوانستند این مدعا را بر اساس مدارک و شواهد به اثبات برسانند.

عبارات مهم : ماشین
وی در ادامه با اشاره به این عنوان که از اردیبهشت ماه سال گذشته تاکنون قیمت ماشین زیاد کردن نداشته،افزود:خودرو جز کالاهایی بوده که حداقل زیاد کردن قیمت را در چند سال گذشته داشته و نمیدانم آیا نمایندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به زیاد کردن اقلام خوراکی از خود حساسیتی نشان نمی دهد.

نعمت بخش تاکید کرد:خودروسازان سال گذشته به علت اینکه می دانستند قدرت خرید مردم پایین است ،6 ماه بعد از گذشت اعلام زیاد کردن قیمت ها به وسیله شورای رقابت،دست به گرانی محصولات خود زدند در حالیکه بسیاری از مواد اولیه بین 9 تا 47 درصد گران شده است بود.

دبیر انجمن خودروسازان در پاسخ به این پرسش که آیا زیاد کردن قیمت تمام شده است جهت خودروسازان موجب،کاهش کیفیت خودروها شده،بیان کرد:خودروسازان تمام تلاش خود را کرده اند تا طی چند سال گذشته از کیفیت خودروهای خود نزده بلکه در جهت ارتقا کیفیت گام برداشته اند.

وی اذعان داشت:در صدد زیاد کردن قیمت ها و متشنج کردن بازار نیستیم و تمام مدارک مورد نیاز جهت زیاد کردن قیمت را در اختیار شورای مسابقه قرار داده ایم تا آنها در این رابطه تصمیم بگیرند.

نعمت بخش در آخر با اشاره به اینکه تعیین قیمت خودروهای بالای 40 میلیون تومان آزاد شده،گفت:باید اجازه دهند خودروهای داخلی مانند همه جای دنیا به وسیله خودروسازان قیمت گذاری شده است و سایه شورای مسابقه از سر خودروسازان برداشته شود.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ماشین | مسابقه | خودروسازان | خودروهای داخلی | مجلس شورای اسلامی | اقتصادی | انجمن خودروسازان | افزایش قیمت خودرو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog