خانه نمایش پروانه جشنواره جشنواره سینمایی

خانه: نمایش پروانه جشنواره جشنواره سینمایی جشنواره جهانی حسین نمازی فیلم آپاندیس

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تصاویر) + ۱۰ ستاره هالیوود که از فیلم‌های خود بیزارند! (

اگر چه بازیگران خود در گزینش فیلم‌ها و نقش هایشان مختارند و می‌توانند نقشی را پذیرفته یا رد کنند، همه بازیگران سینما از تماشای فیلم‌های خود لذت نمی‌برند. در ادا

تصاویر) + ۱۰ ستاره هالیوود که از فیلم‌های خود بیزارند! (

۱۰ ستاره هالیوود که از فیلم های خود بیزارند! (+تصاویر)

عبارات مهم : تماشا

اگر چه بازیگران خود در گزینش فیلم ها و نقش هایشان مختارند و می توانند نقشی را پذیرفته یا رد کنند، همه بازیگران سینما از تماشای فیلم های خود لذت نمی برند. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با ۱۰ بازیگر مشهور هالیوودی آشنا کنیم که تاکید کرده اند علاقه ای به تماشای فیلم های خود ندارند.

به گزارش برترین ها، ترجمه از حسین علی پناهی: اگر چه بازیگران خود در گزینش فیلم ها و نقش هایشان مختارند و می توانند نقشی را پذیرفته یا رد کنند، همه بازیگران سینما از تماشای فیلم های خود لذت نمی برند. در حالی که بعضی از بازیگران بازی خود در یک فیلم خاص را هنرنمایی و شاهکار می دانند ولی بعضی دیگر از تماشای فیلم های خود حتی عذاب می کشند.

بدین ترتیب بعضی از این بازیگران تماشای فیلم های خود را یک تجربه بسیار تلخ می دانند که می توانند حتی دردناک و غبرقابل تحمل نیز باشد. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با 10 بازیگر مشهور هالیوودی آشنا کنیم که تاکید کرده اند علاقه ای به تماشای فیلم های خود ندارند.

10- جانی دپ

جانی دپ در مصاحبه ای با دیوید لترمن در سال 2009 و هنگام پخش فیلم «دشمن ملت» (Public Enemies) تایید کرد که هیچ یک از فیلم هایش را تماشا نمی کند حتی فیلمی که در آن وقت مشغول تبلیغات جهت آن بود. وی در این باره چنین گفت:” از یک جهت، هنگامی که که کار من با یک فیلم تمام شود دیگر آن فیلم ربطی به من نخواهد داشت. تا جایی که بتوانم از آن دور می شوم… از دیدن خودم خوشم نمی آید”. به گفته دپ، فرزندانش بسیار زیاد از او فیلم هایش را دیده اند.

9. آنجلینا جولی

تصاویر) + ۱۰ ستاره هالیوود که از فیلم‌های خود بیزارند! (

آنجلینا جولی بارها تاکید کرده است که علاقه ای به تماشای فیلم های خود ندارد. بعد از اتمام مراحل تولید فیلم «تحت تعقیب» (Wanted) وی هیچ گاه آن را تماشا نکرد. جولی در مصاحبه ای اعلام کرد که در کل تماشای فیلم را دوست ندارد حتی اگر فیلم با همکاری خودش نیز ساخته شده است باشد. وی در این باره چنین گفته است:” یکی دو تا از فیلم ها را اصلاً ندیده ام. بسیاری از آن ها را فقط یک بار دیده ام. من فرایند تولید آن ها را بسیار زیاد از تماشایشان دوست دارم. راستش را بخواهید تماشای فیلم را دوست ندارم”.

8. جولین مور

بازیگر برنده جایزه اسکار، جولین مور، نیز علاقه ای به تماشای فیلم های خود ندارد. او بازی کردن را دوست دارد ولی از تماشای نتیجه نهایی لذت نمی برد. مور در این باره چنین گفته است:”من هیچ یک از فیلم های خودم را ندیده ام… نمی توانم جهت تبلیغ فیلم یا هر چیز دیگری بنشینم و فیلم را تماشا کنم. زیاد دوست دارم در فیلم ها باشم تا این که آن ها را تماشا کنم. این کار چیزی است که بیش از هر چیز دیگری مرا به هیجان می آورد حتی در مقایسه با دیدن نتیجه نهایی”.

7. ریس ویثرسپون

اگر چه بازیگران خود در گزینش فیلم‌ها و نقش هایشان مختارند و می‌توانند نقشی را پذیرفته یا رد کنند، همه بازیگران سینما از تماشای فیلم‌های خود لذت نمی‌برند. در ادا

ریس ویثرسپون نیز از تماشای فیلم های خود امتناع ورزیده و در مصاحبه ای نیز گفته که بعد از اتمام مراحل فیلم برداری یک فیلم به طور کلی آن را به فراموشی می سپارد. ریس در این مورد چنین گفته است:”من در مورد تمامی فیلم هایی که تاکنون بازی کرده ام فراموشی مطلقی دارم. من به تماشای این فیلم ها نمی نشینم لیکن اگر این کار را می کردم در گرداب تنفراز خود گرفتار می شدم ولی گاهی کلیپی کوتاه از بعضی کارهایم را می بینم. به آن نگاه می کنم و با خود می گویم که به طور مطلق هیچ خاطره ای از آن ندارم. این عنوان بسیار عجیب است”.

6. جارد لتو

وقتی که جارد لتو در حال تبلیغات جهت فیلم «باشگاه خریداران دالاس» (Dallas Buyers Club) بود اذعان کرد که حتی فیلمش را نیز ندیده هست. وی در این باره چنین گفته است:” نقش من در این فیلم چنان سخت و طاقت فرسا بود که بهتر است در شرایط کنونی کاری به آن نداشته باشم”. او حتی تایید کرد که فیلم «جوخه انتحار» (Suicide Squad) با هنرنمایی خودش را نیز ندیده هست. “به نظر من تماشای فیلم های خود می تواند یک فرایند بیش از حد خودآگاهانه باشد. مطمئن نیستم که با این کار چه میزان از خود راضی خواهم بود. ولی فیلمنامه ها را می خوانم، از این رو می دانم چه اتفاقاتی در داستان می افتد”.

5. خاویر باردم

بازیگر اسپانیایی برنده جایزه اسکار، خاویر باردم، نیز تاکید کرده که وی به شدت از تماشای خود روی صفحه سینما بیزار است و این عنوان به بینی اش باز می گردد. وی در این باره در مصاحبه ای چنین می گوید:”این واقعیت که من به ساخت شخصیت ها علاقه دارم بدهید معنا نیست که دوست داشته باشم شکل گیری شخصیت هایم را ببینم، نقش آفرینی هایم را. حتی نمی توانم آن بینی لعنتی را تماشا کنم، آن صدای لعنتی را، آن چشم های مضحک را. نمی توانم از بعد این کار بربیایم ولی هنگامی که که در حال نقش آفرینی هستم بینی ام را نمی بینم و صدایم را نمی شنوم. انگار چیزی نیرومند تر و بزرگ تر از آن وجود دارد و نیاز دارم که آن را بیان کنم”.

4. خواکین فینیکس

تصاویر) + ۱۰ ستاره هالیوود که از فیلم‌های خود بیزارند! (

خواکین فینیکس گفته است که وی از دیدن نقش آفرینی های خود بیزار است و تنها موفق شده است تماشای چند مورد اندک از فیلم هایش را تحمل کند. وی در مصاحبه ای در طول دوران تبلیغ فیلم «مرد غیرمنطقی» (Irrational Man) تصدیق کرد که هیچگاه این فیلم را ندیده هست. فینیکس در این باره چنین گفت:” آن را ندیده ام. پل توماس اندرسون [کارگردان فیلم] مرا مجبور کرد فیلم «استاد» (The Master) را ببینم و فیلم «او» (Her) را نیز تماشا کردم.

این دو تنها فیلم هایی هستند که من دیدم. به نظرم شاید نشانه بلوغ باشد که فیلم های را ببینید و یاد بگیرید. با خود بگویید این اشتباهاتی است که انجام شده است هست. این این عنوان چیزی است که هنوز با آن کنار نیامده ام”.

3. جسی آیزنبرگ

جسی آیزنبرگ نه تنها علاقه ای به تماشای فیلم های خود ندارد بلکه نقدهایی که راجع به فیلم هایش نوشته می شود را نیز نمی خواند. وی در این باره چنین گفته است:” نه این کاملاض تصادفی نیست. من خودم را تا بیشترین حد ممکن دستکم می گیرم ولی هیچ یک از فیلم هایی که در آن ها بوده ام را تماشا نمی کنم و حتی نقدها و بررسی های فیلم هایی که در آن ها حضور داشته ام را نیز نمی خوانم. از این رو هنگامی که که کسی مرا جهت یک نقش استخدام می کند شوکه می شوم”.

2. اندرو گارفیلد

اگر چه بازیگران خود در گزینش فیلم‌ها و نقش هایشان مختارند و می‌توانند نقشی را پذیرفته یا رد کنند، همه بازیگران سینما از تماشای فیلم‌های خود لذت نمی‌برند. در ادا

اندرو گارفیلد گفته تنها فیلم «شبکه اجتماعی» (The Social Network) را دیده، آن هم به این خاطر که سازندگان فیلم او را مجبور به این کار کردند. در مورد دیگر فیلم هایش او علاقه ای به تماشای آن ها ندارد. وی در این باره چنین گفته است:” این رویه بدهید علت است که نمی خواهم بفهمم چه کاری انجام می دهم. به محض این که از این عنوان آگاه شوم کمتر می توانم خود را ابراز کنم”.

1. نیکول کیدمن

نیکول کیدمن ادعا کرده که هنگام تماشای فیلم «استرالیا» و نقش آفرینی خود در آن بسیار مضطرب و دلواپس بوده است و تنها به خاطر کارگردان فیلم در مراسم افتتاحیه این فیلم در سینما حضور یافته هست. همچنین وی گفته که هیچ یک از فیلم های دیگرش را ندیده هست. وی در این باره چنین گفته است:”من معمولاً فیلم هایم را نگاه نمی کنم ولی به خاطر بَز [کارگردان فیلم استرالیا] مجبور بودم این فیلم را ببینم. مولین روژ را نیز دیدم. در تمام طول دوران کارم تنها این دو فیلم را دیده ام”.

تصاویر) + ۱۰ ستاره هالیوود که از فیلم‌های خود بیزارند! (

واژه های کلیدی: تماشا | بازیگر | بازیگران | بازیگران سینما | اخبار فرهنگی و هنری

تصاویر) + ۱۰ ستاره هالیوود که از فیلم‌های خود بیزارند! (

تصاویر) + ۱۰ ستاره هالیوود که از فیلم‌های خود بیزارند! (

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog