خانه نمایش پروانه جشنواره جشنواره سینمایی

خانه: نمایش پروانه جشنواره جشنواره سینمایی جشنواره جهانی حسین نمازی فیلم آپاندیس

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری عیدانه تلویزیون با سوپراستارها

دو برنامه شاخص تلویزیون چهارشنبه و پنج شنبه شب به مناسبت عید سعید فطر، مهمان های ویژه ای از جنس سوپراستارهای سینما و تلویزیون داشتند و اتفاقاً دو مجری مشهور با

عیدانه تلویزیون با سوپراستارها

عیدانه تلویزیون با سوپراستارها

عبارات مهم : برنامه

دو برنامه شاخص تلویزیون چهارشنبه و پنج شنبه شب به مناسبت عید سعید فطر، مهمان های ویژه ای از جنس سوپراستارهای سینما و تلویزیون داشتند و اتفاقاً دو مجری مشهور با آن ها به گفت وگو نشستند. اگرچه نشانه احسان علیخانی از دعوت محمدرضا گلزار به «ماه عسل» و ارتباط او با جنس سوژه های این برنامه، مشخص نشد ولی اعلام خبر حضور او در مقام مجری، گفت وگوی کوتاه و پرخبری را رقم زد. از قضا هر دو گفت وگو حسابی جالب از آب درآمد و تک تک لحظات آن به شبکه های اجتماعی راه یافت. گزارش این دو برنامه را بخوانید:

گلزار با «برنده باش» در شبکه سه
محمدرضا گلزار در آخرین شب ماه رمضان در برنامه «ماه عسل» حضور یافت و با اعلام رسمی خبر اجرای یک مسابقه تلویزیونی به نام «برنده باش»، هوادارانش را غافلگیر کرد. آقای سوپراستار این نوید را به مخاطبان تلویزیون داد که مدل خارجی این برنامه، پربیننده ترین برنامه تلویزیونی تاریخ و اتفاقاً خود او هم از مخاطبان آن مسابقه بوده هست. او در پاسخ به پرسش احسان علیخانی مبنی بر این که یعنی این مسابقه کپی از مدل خارجی اش است گفت: «نمی شود گفت کاملاً کپی است چون سؤالات این مسابقه جهت اوج بردن معلومات جامعه است و تفاوت می کند.» او راجع به مدل برگزاری برنامه توضیح داد و گفت جایزه 100 میلیون تومانی به کسی اهدا می شود که بتواند به 15 سؤال مجری پاسخ صحیح بدهد. محمدرضا گلزار وقت احتمالی پخش «برنده باش» را ماه آینده اعلام کرد. «برنده باش» بروزترین تجربه تلویزیون در برگزاری مسابقه پرسش وپاسخ بعد از «پنج ستاره» با اجرای اشکان خطیبی هست. باید صبر کرد و دید این مسابقه آن طور که سازندگان برنامه انتظار دارند، مانند مسابقه مشهور شبکه ABC به نام ? Who Wants to Be a Millionaire موفق و پرمخاطب خواهد شد یا خیر؟

محمدرضا گلزار سوپراستار سینما با حضور در «ماه عسل» همچنین حرف های جالبی راجع به فعالیت هایش قبل از ورود به عرصه سینما مطرح کرد و گفت که نفر پنجم کنکور سراسری بوده است و چون درس های عربی و معارف را در کنکور 100 درصد زده بود، در آموزشگاه های کنکور این دو درس را تدریس می کرده است! احسان علیخانی در آخر با اشاره کوتاهی به کمک محمدرضا گلزار به پویش آزادی زندانیان جرایم غیرعمد از فعالیت خیرخواهانه این بازیگر تقدیر کرد.

برای «قهوه تلخ»، نهایی ساخته نشده است
مهران مدیری نیز که پنج شنبه شب مهمان «خندوانه» بود، در پاسخ به سؤال رامبد جوان راجع به فعالیت های آینده اش گفت که بهار سال آینده یک فیلم سینمایی کمدی خواهد ساخت و بعد از آن سراغ ساخت یک فیلم مهم با عنوان جنگ تحمیلی خواهد رفت. نکته ای که رامبد نپرسید و مدیری هم به آن اشاره ای نکرد، فعالیت های او از الان تا بهار سال آینده بود. احتمالاً مدیری مشغول ساخت همان سریالی است که به تازگی به وسیله انتشار تصویری با حضور برادران قاسمخانی، سیامک انصاری و امیرمهدی ژوله راجع به آن اطلاع رسانی شده است بود.

عیدانه تلویزیون با سوپراستارها

در اواسط برنامه هنگامی که «جناب خان» راجع به این که آخر سریال «قهوه تلخ» چه اتفاقی جهت شخصیت سیامک انصاری افتاد، از مدیری پرسش کرد، آقای کارگردان جهت نخستین بار توضیح داد قرار بر این بود که پادشاه وقت کشور عزیزمان ایران به پایتخت کشور عزیزمان ایران حمله و آن جا را تسخیر کند ولی بلوتوث و نیما (سیامک انصاری) قهوه می خورند و در حالی که روی برج میلاد نشسته اند به وقت حال می آیند! او مخاطبانی را که هنوز ذره ای امید جهت ساخت آخر «قهوه تلخ» داشتند، ناامید کرد و گفت که حالا دیگر نه کاخی است و نه عارف لرستانی.

این برنامه با حضور مهران مدیری، به علت پرسش های متفاوتی که رامبد از مدیری پرسید، به یکی از متفاوت ترین قسمت های این برنامه در مقایسه با دیگر شب های «خندوانه» تبدیل شد. حاشیه جالب هم آن که مدیری از مجتبی یاسینی کارگردان تلویزیون با عنوان «مرحوم» یاد کرد در حالی که این کارگردان قدیمی در قید حیات است! یک شب بعد و در وقت پخش زنده قرعه کشی «خندوانه»، رامبد جوان عذرخواهی مهران مدیری از این اشتباه را روی آنتن اعلام کرد.

دو برنامه شاخص تلویزیون چهارشنبه و پنج شنبه شب به مناسبت عید سعید فطر، مهمان های ویژه ای از جنس سوپراستارهای سینما و تلویزیون داشتند و اتفاقاً دو مجری مشهور با

روزنامه خراسان

واژه های کلیدی: برنامه | فعالیت | برنامه | مسابقه | تلویزیون | سال آینده | تلویزیون | رامبد جوان | مهران مدیری | محمدرضا گلزار | عذرخواهی مهران مدیری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog