خانه نمایش پروانه جشنواره جشنواره سینمایی

خانه: نمایش پروانه جشنواره جشنواره سینمایی جشنواره جهانی حسین نمازی فیلم آپاندیس

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری اعلام برندگان اسکار ۲۰۱۸

مراسم اعطای جوایز نودمین دوره جوایز سینمایی اسکار در سالن دالبی تئاتر لس‌آنجلس شروع شد. 

اعلام برندگان اسکار ۲۰۱۸

اعلام برندگان اسکار ۲۰۱۸

عبارات مهم : آخرین

مراسم اعطای جوایز نودمین دوره جوایز سینمایی اسکار در سالن دالبی تئاتر لس آنجلس شروع شد.

به گزارش ایسنا، مراسم نهایی اسکار ۲۰۱۸ در حالی شروع شده است که فیلم «شکل آب» به کارگردانی «گیلرمو دل تورو» با نامزدی در ۱۳ شاخه پیشتاز نامزدهای اسکار نام گرفت و فیلم «سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ» ساخته «مارتین مک دونا» در ۹ شاخه و درام جنگی «دانکرک» به کارگردانی «کریستوفر نولان» نیز در ۷ شاخه شانس کسب جایزه دارد.

فهرست نامزدها و برندگان نودمین دوره این جوایز سینمایی به این شرح است:

اعلام برندگان اسکار ۲۰۱۸

** عالی ترین فیلم بلند

نامزدها: مرا به نامت صدا کن، تاریک ترین ساعت، دانکرک، برو بیرون، لیدی برد، رشته خیال، پُست، شکل آب، سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ

مراسم اعطای جوایز نودمین دوره جوایز سینمایی اسکار در سالن دالبی تئاتر لس‌آنجلس شروع شد. 

برنده:

** عالی ترین کارگردانی

نامزدها: کریستوفر نولان (دانکرک)، جردن پیل (برو بیرون)، گرتا گرویگ (لیدی برد)، پل توماس اندرسون (رشته خیال)، گیلرمو دل تورو (شکل آب)

برنده: گیلرمو دل تورو (شکل آب)

اعلام برندگان اسکار ۲۰۱۸

** عالی ترین بازیگر نقش اول مرد

نامزدها: تیموثی شالمی (مرا به نامت صدا کن)، دنیل دی لوئیس (رشته خیال)، گری اُلدمن (تاریک ترین ساعت)، دنزل واشنگتن (رومن جی)

مراسم اعطای جوایز نودمین دوره جوایز سینمایی اسکار در سالن دالبی تئاتر لس‌آنجلس شروع شد. 

برنده:

** عالی ترین بازیگر نقش اول زن

نامزدها: سلی هاوکینز (شکل آب)، فرانسس مک دورماند (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)، مارگت روبی (من، تانیا)، سیرشا رونان (لیدی برد)، مریل استریپ (پُست)

اعلام برندگان اسکار ۲۰۱۸

برنده:

** عالی ترین بازیگر نقش مکمل مرد

نامزدها: ویلم دفو (پروژه فلوریدا)، وودی هارلستون (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)، ریچارد جنکینز (شکل آب)، کریستوفر پلامر(همه پول دنیا)، سم راکول (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)

برنده: سم راکول/ سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ

** عالی ترین بازیگر نقش مکمل زن

نامزدها: مری جل بلایج (مادباند)، الیسون جنی (من تانیا)، لسلی منویل (رشته خیال)، لوری میت کالف (لیدی برد)، اوکتاویا اسپنسر (شکل آب)

برنده: الیسون جنی (من تانیا)

** عالی ترین فیلم غیرانگلیسی

نامزدها: یک زن شگفت انگیز (شیلی)، در جسم و روح (مجارستان)، توهین (لبنان)، بی علاقه (روسیه)، میدان (سوئد)

برنده: یک زن شگفت انگیز (شیلی)

** عالی ترین فیلم نامه اقتباسی

نامزدها: مرا به نامت صدا کن، هنرمند فاجعه، لوگا، بازی مالی، مادباند

برنده: مرا به نامت صدا کن

** عالی ترین فیلم نامه اصلی

نامزدها: بیمار بزرگ، برو بیرون، لیدی برد، شکل آب، سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ

برنده: برو بیرون

** عالی ترین مستند بلند

نامزدها: صورت ها مکان ها، ایکاروس، آخرین مرد در حلب، جزیره قدرتمند

برنده: ایکاروس

** عالی ترین انیمیشن بلند

نامزدها: فرزند رئیس، کوکو، نان آور، فردیناند، وینسنت دوست داشتنی

برنده: کوکو

** عالی ترین تدوین

نامزدها: فرزند راننده، دانکرک، من تانیا، شکل آب، سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ

برنده: دانکرک

** عالی ترین موسیقی متن

نامزدها: دانکرک، رشته خیال، شکل آب، جنگ ستارگان: آخرین جدای، سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ

برنده: شکل آب

** عالی ترین ترانه

نامزدها: کوکو، مرا به نامت صدا کن، بزرگترین شومن، رودخانه مایتی، ایستادن جهت چیزی

برنده: کوکو

** عالی ترین فیلم برداری

نامزدها: دیو و دلبر، بلیدرانر ۲۰۴۹، تاریک ترین ساعت، دانکرک، شکل آب

برنده: بلیدرانر ۲۰۴۹

** عالی ترین طراحی لباس

نامزدها: دیو و دلبر، تاریک ترین ساعت، دانکرک، شکل آب، ویکتوریا و عبدول، رشته خیال

برنده: رشته خیال

** عالی ترین مستند کوتاه

نامزدها: ادیث+ادی، بهشت در خیابان ۴۰۵ ترافیک هست، قهرمان زن، مهارت چاقو، توقف خودرو

برنده: بهشت در خیابان ۴۰۵ ترافیک است

** عالی ترین صورت آرایی

نامزدها: تاریک ترین ساعت، ویکتوریا و عبدول، شگفتی

برنده: تاریک ترین ساعت

** طراحی تولید

نامزدها: دیو و دلبر، بلیدرانر ۱۰۴۹، تاریک ترین ساعت، دانکرک، شکل آب، ویکتوریا و عبدول

برنده: شکل آب

** عالی ترین تدوین صدا

نامزدها: فرزند راننده، بلیدرانر ۲۰۴۹، دانکرک، شکل آب، جنگ ستارگان: آخرین جدای

برنده: دانکرک

** عالی ترین صداگذاری

نامزدها: فرزند راننده، بلیدرانر ۲۰۴۹، دانکرک، شکل آب، جنگ ستارگان: آخرین جدای

برنده: دانکرک

** عالی ترین جلوه های خاص بصری

نامزدها: بلیدرانر ۲۰۴۹، نگهبانان کهکشان ۲، کونگ: جزیره جمجمه، جنگ ستارگان: آخرین جدای، جنگ سیاره میمون ها

برنده: بلیدرانر ۲۰۴۹

** عالی ترین فیلم کوتاه

نامزدها: مدرسه ابتدایی دکالب، ساعت ۱۱، خواهرزاده اِمت، کودک خاموش، همه ما

برنده: کودک خاموش

** عالی ترین انیمیشن کوتاه

نامزدها: بسکتبال دوست داشتنی، گاردن پارتی، لو، فضای منفی، شعرهای شورشی

برنده: بسکتبال دوست داشتنی

این خبر تکمیل می شود

واژه های کلیدی: آخرین | برنده | ستارگان | بیلبورد | برندگان اسکار | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog