خانه نمایش پروانه جشنواره جشنواره سینمایی

خانه: نمایش پروانه جشنواره جشنواره سینمایی جشنواره جهانی حسین نمازی فیلم آپاندیس

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی توضیحات سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری البرز راجع به تجمعات کرج

سرپرست معاونت سیاسی-امنیتی استاندار البرز با اشاره به تجمعات اخیر در کرج گفت: در این مدت تلاش کردیم با این تجمعات مماشات کنیم و به حرف‌های آنان گوش کنیم ولی دید

توضیحات سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری البرز راجع به تجمعات کرج

توضیحات سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری البرز راجع به تجمعات کرج

عبارات مهم : سیاسی

سرپرست معاونت سیاسی-امنیتی استاندار البرز با اشاره به تجمعات اخیر در کرج گفت: در این مدت تلاش کردیم با این تجمعات مماشات کنیم و به حرف های آنان گوش کنیم ولی دیدیم که این مطالبات اقتصادی نیست و کاملاً ساختارشکنانه است.

به گزارش خبرنگار ایسنا، خیرالله ترخانی ضمن حضور در دفتر ایسنا، توضیحاتی در خصوص ناآرامی های اخیر در کرج ارائه کرد و گفت: شروع این اتفاقات با خروج غیرقانونی آمریکا از معاهده بین المللی برجام و بعد از آن جنگ روانی و تهییج اقتصادی و به تبع آن اوج رفتن خرید سکه و ارز و دامن زدن به گرانی های خارج از واقعیت معمولی بود.

ترخانی افزود: اگرچه گرانی به بهانه ای جهت شروع اتفاقات اخیر تبدیل شد ولی طبق مشاهدات چند روز اخیر عمده افرادی که در این ناآرامی ها شرکت دارند دغدغه اقتصادی ندارند. جوانانی که در این اتفاقات حضور دارند با فراخوان گروه های معاند همچون سلطنت طلبان و منافقین تهییج شده است اند و این گروه ها قصد دارند از اغتشاشات و با به خیابان کشیدن مردم سوءاستفاده سیاسی کنند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز افزود: این گروه ها قصد دارند با چندینه فیلم و استفاده از تجمع چند جوان، جامعه را تشویق کنند تا مردم عادی را به صحنه بکشانند ولی تاکنون این اتفاق رخ نداده و مردم فاصله خود را با اغتشاشگران حفظ کرده اند. درست است که مردم مشکلاتی دارند ولی آنقدر فهمیده و آگاه هستند که این فاصله را با عده ای آشوبگر حفظ و به تجمع آنان ملحق نشوند.

این مسئول ادامه داد: تجمعات کوچک و پراکنده ای که در این مدت شکل گرفته برآیند مطالبات اقتصادی مردم نیست بلکه ناشی از سوءاستفاده بعضی گروه هاست که در ادامه قطعاً با آنان برخورد خواهد شد. در این مدت تلاش کردیم با این تجمعات مماشات کنیم و به حرف های آنان گوش کنیم ولی دیدیم که این مطالبات اقتصادی نیست و کاملاً ساختارشکنانه است.

ترخانی با بیان اینکه عمده افراد حاضر در این تجمعات جوانان کم سن و سال و احساساتی هستند گفت: کانون مهم اغتشاشات این جوانان نیستند و نمی توان گفت این تجمعات از درون استان ساماندهی می شود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز اظهار کرد: مردم علی رغم گرفتاری های اقتصادی موجود می دانند که راه حل برون رفت از این اوضاع آمدن به خیابان نیست و همانطور که در دی ماه به تجمعات ملحق نشدند در این دوره هم ملحق نمی شوند. جوانانی که در روزهای اخیر در تجمعات شرکت کرده اند هم به اشتباه خود پی خواهند برد، بنابراین تجمعات ادامه نخواهد داشت و زودگذر و مقطعی است.

ترخانی در آخر خبر بازداشت چند مرد در پوشش خانمانه به منظور تهییج زنان جهت حضور در تجمعات را رد کرد و گفت: تاکنون چنین گزارشی نداشته ایم.

واژه های کلیدی: سیاسی | اقتصادی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog