خانه نمایش پروانه جشنواره جشنواره سینمایی

خانه: نمایش پروانه جشنواره جشنواره سینمایی جشنواره جهانی حسین نمازی فیلم آپاندیس

گت بلاگز اخبار اجتماعی تهران خنک‌تر شد

دمای پایتخت کشور عزیزمان ایران به زیر ۴۰ درجه کم کردن یافت و به گفته مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آینده

تهران خنک‌تر شد

تهران خنک تر شد

عبارات مهم : آسمان

دمای پایتخت کشور عزیزمان ایران به زیر ۴۰ درجه کم کردن یافت و به گفته مدیر کل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آینده صاف و گاهی وزش باد آینده نگری می شود.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی و داده های هواشناسی، امروز (سه شنبه ۱۹ تیر ماه) جهت بعضی از نقاط استان های مازندران و گلستان زیاد کردن ابر، وزش باد، رگبار پراکنده باران و گاهی رعد و برق آینده نگری می شود.

وی افزود: طی سه روز آینده در ساعات بعدازظهر ، در ارتفاعات سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان نیز رشد ابر و گاهی رعد و برق آینده نگری می شود.

تهران خنک‌تر شد

مدیر کل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی، گفت : طی سه روز آینده جهت استان های واقع در شرق و جنوب شرق کشور در بعضی از ساعات وزش باد شدید همراه با گرد و خاک آینده نگری می شود. در این بازه زمانی در منطقه زابل وزش باد همراه با طوفان گرد و خاک بوده و باعث کم کردن کیفیت هوا و دید افقی خواهد بود.

به گفته وظیفه امروز و فردا ( ۱۹ و ۲۰ تیر ماه) به علت وزش باد شدید موقت در جنوب غرب کشور پدیده گرد و خاک دور از انتظار نخواهد بود.

دمای پایتخت کشور عزیزمان ایران به زیر ۴۰ درجه کم کردن یافت و به گفته مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آینده

وی در ادامه ، تصریح کرد: خلیج فارس در دو روز آینده مواج آینده نگری می شود.

مدیر کل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی در آخر در مورد شرایط آب و هوایی پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آینده، گفت : آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا (۲۰ تیر ماه) صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد آینده نگری می شود. بیشترین و کمترین دما در این روز ۳۹ و ۲۶ درجه سانتیگراد خواهد بود. همچنین در پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز پنجشنبه (۲۱ تیرماه) آسمان صاف و همراه با وزش باد موقت با بیشترین و کمترین دمای ۳۸ و ۲۵ درجه سانتیگراد خواهد بود.

تهران خنک‌تر شد

واژه های کلیدی: آسمان | ایران | همراه | هواشناسی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog